Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach


Idź do treści

ZIMOWA INTEGRACJA DLA RODZIN ZASTĘPCZYCH 2018

Dnia 8 lutego 2018 r. odbyło się spotkanie integracyjne dla zawodowych i niezawodowych rodzin zastępczych z terenu Powiatu Puławskiego. Rodzicom zastępczym i ich podopiecznym zorganizowano przejażdżkę bryczkami, podczas której podziwiali zimowe krajobrazy okolic Kazimierza Dolnego, a po wycieczce mogli odpocząć i rozgrzać przy ognisku. Z okazji Tłustego Czwartku przygotowano słodki poczęstunek : pączki i cukierki oraz dodatkową atrakcję tj. wspólne pieczenie kiełbasek. Ogromną radość sprawiła dzieciom sprzyjająca aura i możliwość dokazywania na śniegu. W atmosferze integracji i zabawy rodziny zastępcze wymieniały między sobą doświadczenia oraz dzieliły się przeżyciami związanymi z pełnieniem swojej funkcji.
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie pragnie podziękować rodzinom zastępczym:
p. Waldemarowi Rutkowskiemu, p. Leszkowi Bączkowskiemu p. Magdalenie i Waldemarowi Fijoł za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy.
Podziękowania przesyłamy również hojnym sponsorom:
- p. Jarosławowi Tomaszowi i firmie REYPOL Sp. z o.o. w Janowcu
- p. Krzysztofowi Adamskiemu i Piekarni Janowiec
- p. Henrykowi Amanowiczowi i firmie Zakłady Mięsne Dobrosławów
Chcielibyśmy również serdecznie podziękować ks. Tomaszowi Lewniewskiemu proboszczowi Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Jana Chrzciciela i Św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym za wsparcie przedsięwzięcia i udostępnienie pomieszczeń na plebanii .Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:


WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego