Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach


Idź do treści

Podsumiowanie akcji „ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016

Podsumiowanie akcji „ENERGETYCZNY TORNISTER” 2016


W dniu 29.08.2016r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach już po raz czwarty odbyła się akcja „Energetyczny tornister” organizowana przez PGE Dystrybucja S.A. oddział Lublin we współpracy z Powiatem Puławskim i Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach. W ramach tego przedsięwzięcia 50 dzieci rozpoczynających naukę w klasach I, II i III SP z terenu powiatu puławskiego objętych wsparciem PCPR w Puławach otrzymało wyprawki szkolne tj. tornister z wyposażeniem.
W plecakach znalazły się min.: zeszyty, piórnik, farby plakatowe, kredki, blok rysunkowy, bibuła, pędzelki do malowania, papier kolorowy, klej, nożyczki, plastelina, worek na ciapy, plan lekcji.
Małym uczniom upominki wręczyli: Witold Popiołek Starosta Puławski, Piotr Kozioł przedstawiciel Oddziału Terenowego PGE S.A. Puławy oraz Małgorzata Suszek –Zawadzka dyrektor PCPR w Puławach.
Podczas imprezy dzieci w zabawny i przystępny sposób dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat produkcji i wykorzystania prądu oraz zostały ugoszczone słodkim poczęstunkiem.Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:


WsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego