BIP

Spotkanie podsumowujące konkurs plastyczny pn.: „Mój czas z rodziną”dla dzieci ze świetlic środowiskowych z terenu powiatu puławskiego

W dniu 28.09.2023 r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Puławach odbyło się spotkanie podsumowujące konkurs plastyczny pn.: „Mój czas z rodziną” dla dzieci ze świetlic środowiskowych z terenu powiatu puławskiego. Działanie to zostało przeprowadzone w związku z realizacją projektu pn.: „Wsparcie rodziny po pandemii” w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – edycja 2023 r.  współfinansowanego przez MRiPS. W spotkaniu wzięli udział podopieczni pięciu świetlic środowiskowych z terenu powiatu puławskiego. Członek Zarządu Powiatu Pan Ireneusz Rzepkowski wraz z Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach Panią Małgorzatą Suszek – Zawadzką  wręczyli dyplomy uczestnikom konkursu oraz nagrody przedstawicielom świetlic środowiskowych.

Uczestnikom spotkania zapewniono słodki poczęstunek, grillowaną kiełbaskę oraz zabawy na świeżym powietrzu. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Projekt objęty jest Honorowym Patronatem Starosty Puławskiego.

Herb powiatu puławskiego

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *