BIP

Zaproszenie na spotkanie w dniu 18 stycznia 2023 r. w ramach konsultacji społecznych Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023-2030.

Szanowni Państwo,

w związku z opracowywaniem Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023–2030 zapraszamy mieszkańców powiatu puławskiego, przedstawicieli samorządów, instytucji oraz organizacji działających na terenie powiatu puławskiego do konsultacji społecznych projektu Strategii.

Spotkanie w ramach konsultacji odbędzie się 18 stycznia 2023 r. w godzinach od 12.00 do 14.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu osobiście lub online na kanale YouTube pod adresem https://www.youtube.com/user/powiatpulawski/live.

Propozycje zmian i uwagi nt. projektu Strategii można również zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie www.pcpr.pulawy.pl  w zakładce „Strategia i programy” oraz pod adresem https://forms.gle/sBEk9DkdvmisfakK8.

Serdecznie zapraszamy!

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023-2030.

Formularz konsultacji społecznych