BIP

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023-2030.

W dniu 18 stycznia 2023 r. w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach oraz online na kanale YouTube odbyły się konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023–2030.

W konsultacjach wzięli udział mieszkańcy powiatu puławskiego, przedstawiciele instytucji publicznych i organizacji pozarządowych oraz pracownicy i uczestnicy ośrodków wsparcia.

Spotkanie konsultacyjne poprowadziła pani Marta Mazur – koordynator prac zespołu ds. opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Puławskim na lata 2023–2030 – pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach.

Przybyli zostali zapoznani z projektem Strategii, jej założeniami, strukturą zawartości, wyznaczonymi celami i kierunkami planowanych działań. Mieli również możliwość zadania pytań oraz zgłaszania własnych propozycji odnośnie do zapisów Strategii.

Wszystkim uczestnikom konsultacji społecznych dziękujemy za liczne przybycie, zaangażowanie i cenne merytoryczne uwagi.

Na propozycje zmian w projekcie Strategii czekamy do 25 stycznia 2023 r.  Formularz dostępny jest pod adresem https://forms.gle/sBEk9DkdvmisfakK8.

Relację z konsultacji społecznych można obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/user/powiatpulawski/live.

Galeria zdjęć z wydarzenia: